Rozloučení před prázdninami


Vážení rodiče,

loučení se s dětmi před prázdninami, je věc vždy dojemná, zvláště s dětmi předškoláky.

V letošním roce bylo pro děti připraveno mnoho akcí již od května, kdy se děti s učitelkami vydávaly na výlety.

Nejdříve navštívily hrad Křivoklát, zámek Chlumec nad Cidlinou, někteří se projely parníkem. Všechny výlety se povedly, děti si sebou přivezly spoustu zážitků. V červnu pak byly pro děti pořádány sportovní  dopoledne, jedno od fotbalového družstva Kbely, přímo na hřišti ve Kbelích, další týden ve Sportareálu v Satalicích. Tyto dny byly moc prima a děti si to užily.

Pak se přiblížil konec roku a středem pozornosti se stali naši předškoláci. Pro ně bylo připravené šerpování, rozdaly se trička, aby měly vzpomínku na školku a rozloučily jsme se tancem a zpěvem známých písní. Bylo strašné vedro, ale i to děti i jejich rodiče zvládly. A tak jako každý rok závěr patřil jim. A to na Akademii v Základní škole, kde se představují svým vystoupením a tím dají najevo, že tam přijdou všichni po prázdninách. Moc se to všem povedlo.

Se všemi dětmi se tento týden rozloučili hasiči a policie. Přivezli dětem ukázat jaké mají vybavení, seznámili je s jejich prací, oblečením, povídali jim, co všechno dělají, jak pomáhají lidem a všem dětem vysvětlili, jak se nemají bát o věcech mluvit, všechno říkat a jak se mají chovat v nebezpečných situacích. Pro děti to byl opravdu velký zážitek a určitě si budou spoustu věcí pamatovat.

A tímto bych chtěla poděkovat všem dětem za krásně prožitý školní rok, za příjemně strávené chvilky s nimi, poděkovat rodičům a popřát všem příjemné prázdniny, spoustu zážitků a budeme se těšit na setkání  v dalším školním roce.

Krásné dny za kolektiv mateřské školy přeje
Marie Špalková, ředitelka školy

MŠ Satalice

U Obory 385
190 15 Praha 9 - Satalice
286 852 423 (ústředna) ms.satalice@email.cz
Vytvořeno službou Webnode