Výlet 1. třídy do Čapího hnízda

Hurá na výlet!

I nejmenší děti z 1. třídy, třídy Kuřátek, se vypravili na celodenní výlet. Vybraly jsme jim to, co je těmto dětem nejbližší, a to jsou zvířátka - navštivili jsme ekofarmu Čapí hnízdo u Olbramovic.
Cesta proběhla příjemně, řidič milý, děti ukázněné a my učitelky spokojené. Areál Čapí hnízdo je samostaný, rozdělený, upravený objekt, plný lesních ptáků a domácích hospodářských zvířat od slepic až po koně. Při výkladu našeho průvodce plnily děti jednoduché úkoly odpovídající jejich věku. Čekal nás i chutný oběd s velkým množstvím přídavků a velkým množstvím rozlitých kelímků s pitím.
Nakonec jsme vše zakončili na dětském hřišti. Cesta domů opět příjemná. Na památku děti dostaly dárečky, jako památku na tento výlet. Snad si dět v sobě ponechají něco z toho co viděly a zažily.

Fotografie z výletu najdete zde>>