Výlet 4. třídy do Chlumce nad Cidlinou

Výlet 4. třídy Berušky – Karlova Koruna 

Tak jsme konečně i my "předškoláci" vyrazili na dlouho očekávaný výlet na zámek Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou. Počasí nám sice moc nepřálo, ale přesto jsme se vydali cestou víl, kde splnění úkolů byla hračka a ty jsme zvládli na jedničku. A to nás ještě čekalo to nejlepší – prohlídka zámku, kde nás provedly princezny pohádkovými komnatami. Tam na nás čekala Sněhurka s trpaslíky, Zlatovláska s Jiříkem, Růženka a Popelka se svými princi a nakonec Zubejda a Lotrando. Potom jsme se vyfotografovali v nádherných kostýmech princezen a rytířů a fotku jsme si odnesli domů.

A protože nám už kručelo v bříšku, připravili nám výborný oběd. Ale všechno jednou končí a tak i my jsme se vydali na cestu domů.

Vaše děti ze třídy berušek a paní učitelky

MŠ Satalice

U Obory 385
190 15 Praha 9 - Satalice
286 852 423 (ústředna) ms.satalice@email.cz
Vytvořeno službou Webnode