Zápis do Mateřské školy

Zápis na školní rok 2015/2016 se uskuteční ve středu 18. 3. 2015 od 13:00 do 18:00 hodin.

K zápisu si přineste rodný list dítěte, občanský průkaz zákonného zástupce dítěte, doklad o oprávněnosti dítěte, který není státním občanem ČR.

U zápisu vyplníte žádost o přijetí do MŠ, poté obdržíte přihlášku a evidenční list dítěte. Vyplněné dokumenty odevzdáte do Mateřské školy do 14 dnů, s datem budete seznámeni. O přijetí dítěte nerozhoduje datum podání ani pořadí podání žádosti ale stanovená kritéria. Kritéria a pravidla výběru dětí budou v nejbližších dnech stanovena a rodiče s nimi budou seznámeni na těchto webových stránkách MŠ Satalice. Rodiče budou u zápisu také seznámeni jaké potřebné dovednosti má dítě zvládnout před nástupem do MŠ.

Rodiče mohou přijít k zápisu se svým dítětem.

Kritéria pro přijímání do MŠ najdete zde>>

Marie Špalková
ředitelka Mateřské školy

MŠ Satalice

U Obory 385
190 15 Praha 9 - Satalice
286 852 423 (ústředna) ms.satalice@email.cz
Vytvořeno službou Webnode