Rozdělení dětí do tříd v roce 2019/20

Bartošová Ema            
Bílková Jana            
Bukovská Viktorie        
Černouše Eduard            
Dvořáková Ema            
Fiala Natálie            
Fialová Anna            
Hantáková Sára        
Kawulok Daniel            
Kawulok Denis            
Kobera Kryštof            
Maťas Tobiáš            
Patroch Mikuláš            
Pávek Mikuláš            
Popov Martin            
Riedlová Nikol            
Růžička Radek            
Schejbalová Tereza        
Šedová Patricie            
Šiler Dominik            
Štindlová Aneta            
Voglová Maya            
Wasiková Eliška            
Woznice Eliáš

Boďová Emilie Stella        
Březinová Liliana            
Gavlas Jáchym            
Hodr Antonín            
Hofler Jakub            
Horníková Anna            
Kalaš Jaroslav        
Kaplanová Amálie        
Kramperová Ema            
Křížová Anežka            
Kunovský Patrik            
Majer Oliver            
Manda Šimon            
Mareš Jakub            
Mertová Evelína            
Nováková Tereza            
Raimová Ema            
Ryneš Matyáš            
Sýkorová Julie            
Škoch Damián            
Špalek Jakub            
Tomečka Matěj            
Zehnálková Aneta        
Zemanová Amálie

Blažková Aneta            
Bohata Jakub            
Bouda Čeněk            
Drmotová Kristýna        
Gajdoš Marian            
Honner Václav            
Honner Vojtěch            
Kobera Vojtěch            
Kuchta Jan            
Matušů Ondřej            
Nová Emily            
Novák Jakub            
Páv Patrik            
Poklop Š    imon            
Procházková Kristýna        
Punčochářová Tereza        
Reigl Jakub            
Rejak Nikolas            
Rod Matěj            
Roškotová Sofie            
Rozsypalova Hana        
Svoboda Vít            
Štenclová Sabina            
Vodová Nikol            
Zdvořáčková Barbora

Bartoš Vít            
Boháč  Filip            
Čížek Stanislav            
Halabalová Eliška            
Hanuš Jan            
Herynková Sára            
Horká Zuzana            
Hořejší Zara            
Jirásek Šimon            
Kanasugi Ajumi            
Legerová Aleksandra        
Machota Lukáš            
Melzerová Magdalena        
Pekarová Marie            
Písaříková Anna            
Podzimek Lukáš            
Pospíšilová Zlata            
Schubert Dominik        
Šebáňová Linda            
Tichý Samuel            
Truhlářová Leontýna        
Valenta Vojtěch            
Vlčková Klára            
Volšík Jan            
Volšíková Lucie            
Vrbová Anežka            
Železník Jakub

Balaban Marian            
Bláha Eduard            
Hanušová Kristýna        
Hofler Vojtěch            
Chmelenská Lucie        
Krauskopf Kryštof        
Kryslová Ema             
Laš Ondřej            
Latiok Roman            
Przyczková Gabriela     
Schafer Vojtěch            
Svobodová Valerie        
Tůmová Amélie            
Vejběra Jáchym

MŠ Satalice

U Obory 385
190 15 Praha 9 - Satalice
286 852 423 (ústředna) ms.satalice@email.cz
Vytvořeno službou Webnode